Pomysł na przedpokój

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • 71 358 08 55
  • oraz: 883 909 409
Szukaj w serwisie
 
Dobra aranżacja przedpokoju to nie lada sztuka. W planowaniu jego wystroju ważny jest właściwy dobór materiałów wykończeniowych i mebli. Obecne trendy w urządzaniu przedpokoju to zdecydowanie minimalizm i ukrywanie rzeczy w efektownie wykończonych szafach wnękowych. Zapewniają one zarówno możliwość łatwego utrzymania porządku, ale też mogą być elementem wystroju wnętrza, nadając mu konkretny, niepowtarzalny charakter. W przypadku wąskich wnętrz dobrym rozwiązaniem są lustrzane drzwi, które rozświetlą i powiększą optycznie pomieszczenie.

Innym pomysłem na nieco większy przedpokój jest stworzenie kącików funkcjonalnych, gdzie można przejrzeć się swobodnie w lustrze, usiąść i wygodnie założyć buty, odwiesić płaszcz, odłożyć parasol, klucze, czy też przyjąć wygodnie listonosza z przesyłką poleconą.

Wszystko zależy od inwencji gospodarzy i ich upodobań, jednak myślą przewodnią w urządzaniu przedpokoju zawsze powinien być fakt, że jest to strefa wejściowa, czyli w pewien sposób reprezentująca mieszkańców.

Copyright 2009 Lipińscy. Projekty domów jednorodzinnych. Projekty ciepłych domów.